Arsenal identifikoval dva hlavní hráče v otázce prodloužení smlouvy

Arsenal identifikoval dva hlavní hráče v otázce prodloužení smlouvy

Během zimního přestupního světlíku byl Arsenal jedním z nejvíce volatilních týmů v šesti silných družstvech Premier League. Odchod Alexise Sancheze bude mít velký vliv na sílu Arsenalu. V mobilitě ostatních hráčů však Arsenal dosáhl ideálního pokroku. Mesut Özil a Jack Wilshere, dva hlavní hráči, se dohodli na obnovení smlouvy a zůstanou v Arsenalu. Na scéně Fotbalové dresy pro děti fanoušci fandují pro tým.

Podle zpráv z médií je úředník Arsenalu s dvěma hlavními hráči v práci na obnově smlouvy, oba podepíší prodloužení smlouvy. Bylo tvrzeno, že Arsene Wenger k Alexisovi Sanchezovi, Mesutovi Özilovi, Jackovi Wilshereovi současně prodloužení kontraktu, Alexis Sanchez zjevně odmítl, ale tito dva hráči s potěšením přijali Arsenal Nové smlouvy o prodloužení smlouvy, jsou ochotni pomoci Arsenalu dokončit rekonstrukce. V nové sezoně fanoušci Dětský fotbalový dres Arsenal doufají, že tým může mít dobrý výsledek.

Podle hlášení, že Mesut Özil a Jack Wilshere dva hráči nabídli obnovit svou smlouvu, Mesut Özil řekl, že rád zůstane v hře Arsenalu, ale také jako život v Londýně. Jack Wilshere, který je Arsenálem, říká, že chce být kapitánem Arsenalu příští sezonou. Rozšíření smlouvy o dva hráče je nyní téměř kompletní a brzy bude připraveno k obnovení. Chcete dostat více zajímavých fotbalových zpráv, můžete věnovat pozornost našim webovým stránkám. Tam jsou Dětské fotbalové dresy s potiskem online nakupování služeb pro fanoušky poskytovat pohodlí. Chcete-li se dozvědět více, klikněte na odkaz.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*