Edison Cavani zaznamenal 156 gólů, které dohonily týmy Paris Saint-germain PSG

V posledních dnech vsadil Paříž Saint-germain PSG útočník Edison Cavani tým 156. gól, dosáhl nejvyšší rekord Zlatana Ibrahimoviće v týmu a vystřídal v Paříži Saint-germain PSG. Neymar skóroval 4 góly, Ángel Di María a Kylian Mbappé také skóroval a paris Saint-germain PSG je čtyřčlenná útočná linka hrála v 21. kole ligy 1, porážet Dijon doma s 8: 0. Pařížský Saint-germain PSG, který se umístil na prvním místě v žebříčku Ligue 1, má výhodu 11 bodů. Na scéně Fotbalové dresy pro děti fanoušci fandují pro tým.

V prvních 21 minutách hry Edison Cavani dohonil rekord týmu Paris Saint-Germain PSG. Edison Cavani vstřelil hlavičkou pokutového kopu po pravé straně a Ángel Di María na pravé straně. Před doručením asistencí Ángel Di María dvakrát udělal Paříž Saint-germain PSG. Prvních 42 minut, Neymar přímý přímý kop, aby druhý brankář bezmocný, Paris Saint-germain PSG jen polovinu času hry, nechat tuto hru ztratila napětí. V nové sezoně fanoušci Dětský fotbalový dres PSG doufají, že tým může mít dobrý výsledek.

Po Paříži Saint-germain PSG do druhé poloviny hry se jeho útok stále nezmenšuje. V prvních 57 minutách měl Dijonův obránce poruchu stop-ball, která udělala Neymarovi snadné skóre. Neymar dokončil svůj třetí gól v prvních 73 minutách poté, co se zbavil obránce. Od té doby poslal asistenti, jako náhrada debutu Kylian Mbappé je malý úhel malého úhlu natáčení míče. V prvních 83 minutách byl Edison Cavani zraněn soupeřem v penaltovém boxu, Neymar pokutoval jediným výstřelem a dosáhl svého 4. gól ve hře. Chcete dostat více zajímavých fotbalových zpráv, můžete věnovat pozornost našim webovým stránkám. Tam jsou Dětské fotbalové dresy s potiskem online nakupování služeb pro fanoušky poskytovat pohodlí. Chcete-li se dozvědět více, klikněte na odkaz.