Manchester United společný požadavek na navýšení

Manchester United společný požadavek na navýšení

V zimě Alexis Sanchez byl Manchester United přiveden na starý traffordský stadion, Alexis Sanchez, Manchester, zaplatil pouze cenu Henrika Mkhitaryana, ale Alexis Sanchez se připojil k Manchesteru United, týdenní plat dosahuje až 400 000 liber. Udělali to zaměstnanci týmu Manchester United, kteří o tom mají hodně názorů. Fanoušci Fotbalové dresy pro děti doufají, že tým může mít dobrý výkon.

Když byl takový plat odhalen, Manchester United všichni zaměstnanci byli znepokojeni. Podle britských zpráv z médií zaměstnanci Manchester United Club nedávno podepsali dopis týmu, který žádal zvýšení mzdy. Podle zpravodajských zpráv je společná petice skutečně zahájena charitativní organizací, ve srovnání s Alexisem Sanchezem až do výše 400 000 liber týdenních platů, myslí si, že starý stadion Trafford, který pracuje s manželem Manchester United, je příliš nízký, je to kbelík. Samozřejmě, existuje mnoho fanoušků Dětský fotbalový dres Manchester United se nadále soustředí na rozvoj týmu.

Uvádí se, že interní personál Manchester United obecně za 7-9 liber z hodinové mzdy, čištění hodinové sazby 7,5 liber, číšníci hodinový plat 7 liber, někteří zaměstnanci platí méně než 7 liber za hodinu. Média poukázaly na to, že pokud tyto místní zaměstnanci získají minimální mzdu, je třeba udělat 35 let práce na dosažení týdenního platu Alexise Sancheze. Navíc Alexis Sanchez může na hřišti vydělat 14625 liber tím, že pracuje jen 70 minut. Více zajímavých informací můžete kliknout na odkaz, který následuje na našich webových stránkách. Současně poskytujeme i online služby Dětské fotbalové dresy s potiskem. Podporujte globální rychlé doručení. Poskytujeme vám jen tu nejlepší volbu, uspokojí vás.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*