Paříž Saint-germain PSG se úspěšně kvalifikuje do finále ligy Francie

30. ledna, Ligue 1 vedoucího družstva Paříže Saint-germaina PSG týmu ve finále finále Ligy pohárů Francie, utrpěla vzrušující. Na konci zápasu, Paris Saint-germain PSG, který vstřelil 3 góly na silnici, dosáhl 2 gólů jeho soupeřů. Ale naštěstí Paříž Saint-germain PSG nakonec vyhrál 3: 2, první vstoupil do finále. Fanoušci Fotbalové dresy pro děti doufají, že tým může mít dobrý výkon.

Trenér Unai Emery Etxegoien udělal 6 úprav do startovní sestavy týmu Paříž Saint-germain PSG. Kylian Mbappé, který se zranil, byl startujícím hráčem týmu. Paříž Saint-germain PSG v prvních 24 minutách, spoléhat se na hráče Meunier, aby se zbavili obrany druhé po skóre volleyu, přerušili hru. 26-letý belgický pravý záložník dosáhl v této sezoně 4 gólů. Samozřejmě, existuje mnoho fanoušků Dětský fotbalový dres PSG se nadále soustředí na rozvoj týmu.

Po vítězství 37. vítězství ve francouzském domácím poháru si Paříž Saint-germain PSG stále udrží naději na pět šampionátů Francouzské ligy. V současné době bude Paříž Saint-germain PSG ve finále a čeká na konečného soupeře, který bude produkovat. Finále ligy French Cupu se bude konat 31. března. Více zajímavých informací může kliknout na odkaz a sledovat naši webovou stránku. Současně poskytujeme i online služby Dětské fotbalové dresy s potiskem. Podporujte globální rychlé doručení. Poskytujeme vám jen tu nejlepší volbu, uspokojí vás.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*