Real Madrid nakonec vyhrál hru

Real Madrid nakonec vyhrál hru

Nedávno v sezóně 2017-18 Španělska King’s Football Cup 1/4 finále v 1. kole finální hry. Na stadionu Butaco, Real Madrid pryč 1: ​​0 malý výhře leganes, Marco Asensio představil tradici, Llorente téměř kopal oolong míč. Na scéně Fotbalové dresy pro děti fanoušci fandují pro tým.

Za zmínku stojí, že vzhledem k nedávnému poklesu v Realu Madrid španělské média spustily mezi fanoušky šetření „Real Madrid change“, což ukazuje, že fanoušci si myslí, že Marco Asensio by měl mít více času k hraní, a Marco Asensio vyhrál gól mu určitě udělá více uznání od fanoušků. V nové sezoně fanoušci Dětský fotbalový dres Real Madrid doufají, že tým může mít dobrý výsledek.

Ale výkon Realu v první polovině sezóny byl špatný a hráči týmu v týmu byli často vystaveni různým rozporům. Mezi nimi Isco, Marco Asensio a další hráči v předchozím časovém období, také vyšel s pověstmi Cristiano Ronaldo disord. Marco Asensio, hráč, který získal velké očekávání od Realu Madrid, opět slyšel zprávy, že chce po skončení sezóny opustit Real Madrid, podle nejnovějších španělských zpráv z médií. Chcete dostat více zajímavých fotbalových zpráv, můžete věnovat pozornost našim webovým stránkám. Tam jsou Dětské fotbalové dresy s potiskem online nakupování služeb pro fanoušky poskytovat pohodlí. Chcete-li se dozvědět více, klikněte na odkaz.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*