Ronaldo dal trest za de Gea Fotbalový dres s vlastním jménem trest jen čtyři minuty

United brankář David de Gea udělal katastrofickou chybu, aby umožnil bývalému červenému Cristianovi Ronaldo vstřelit v horkém očekávání světového poháru – jen pár hodin poté, co podepsal novou smlouvu o pobytu v Old Trafford.

Měl to být rutinní záchrana, ale španělský brankář povolil portugalskému hrdinu, aby šel přímo přes něj, aby dal Portugalsku 2-1 nahoru těsně před polovinou času v Iberském střetu v Rusku.

Dříve legenda Old Trafford Ronaldo dal trest za de Gea Fotbalový dres s vlastním jménem trest jen čtyři minuty do hry a portugalská superstar zaznamenala úžasný pozdní volný kop na vyrovnání hry 3-3 na konci.

Jen pár hodin před zápasem se de Gea dohodla na nové pětileté dohodě s Manchester United.

Španělský mezinárodní tým neustále hovořil o přesunu do Realu Madrid tím, že své budoucnosti dopustil Červeným.

Vítězové Ligy mistrů Realu dlouho doufají, že Degeovi budou přitahovat zpět do své vlasti, přičemž prezident Florentino Perez souhlasí s tím, že za brankáře ve výši 100 milionů liber přijde na světový rekord a odveze ho do Bernabeu.

David De Gea a Cristiano Ronaldo (obrázek: Getty Images)
United vždy zůstali neochvějně, že neprodávají svůj výhru – a byli přesvědčeni, že by nepohnul.

Ale to nezastavilo téměř neustálé spojení s přesunem do Realu, který se v roce 2015 dostal tak blízko k jeho přistání.

Jen dekáda správní chyby zabránila tomu, aby De Gea od té doby dětský dres ronaldo šel do španělských gigantů. Krátce poté, co podepsal novou čtyřletou smlouvu s možností dalších 12 měsíců.

Jose Mourinho vyloučil každou šanci, že by jeho letoun č. 1 mohl letos v létě opustit a United se rozhodl spustit jeho volbu. bez ohledu na to, zda byla uzavřena nová smlouva.

De Gea se tento týden zeptal na jeho budoucnost – ale byl v pohodě.