Španělsko se aktivně připravuje na světový pohár

Španělsko se aktivně připravuje na světový pohár

Podle oficiálních webových stránek Real Federación Española de Fútbol bude španělský národní fotbalový tým provádět čtyři přátelství před zahájením světového poháru v roce 2018. Španělsko bude hrát proti Německu, Argentině, Švýcarsku a Tunisku. Španělský první přátelský zápas proti Německu se uskuteční 23. března v areálu ESPRIT Arena v Německu. Poté se tým Španělska vrátí do Madridu, poté 27. března v Wanda-metropolitano proti argentinskému týmu. Za zmínku stojí, že je to poprvé po dokončení Wanda-metropolitano, bude mít soutěže v národním týmu Španělska. Do té doby se fanoušci Fotbalové Dresy MS 2018 budou na scéně fandit pro tým.

Poté, co manažer španělského národního týmu Julen Lopetegui vydal seznam 23 hráčů pro tým MS 2018 ve Španělsku, odpovídá prodeji Fotbalové dresy Španělsko MS 2018. Španělský tým bude mít ještě dvě zahřívací zápasy před zahájením světového poháru v roce 2018. 3. června proti švýcarskému národnímu týmu a 9. června proti tuniskému národnímu týmu. Ale místa pro dvě hry ještě nejsou nastavena.

Po čtyřech zahřívacích utkáních bude tým Španělska vedený Julenem Lopeteguiem zařazen do hry Světového poháru. Tým Španělska ve Světovém poháru s týmem Portugalska, Íránským týmem a týmem Maroka ve skupině B. 15.června Tým Španělska bude hrát soustředěný konflikt s Portugalskem. 20. června zahájí tým Španělska výzvu iránského týmu. V závěrečném kole skupinové hry bude Španělsko hrát proti Maroku 25. června. Samozřejmě, naše webové stránky také aktualizují nejnovější vývoj týmu a poskytujeme také online nákupní službu Fotbalové dresy s vlastním potiskem, pouze pro fanoušky, kteří poskytují nejlepší řešení. Chcete-li se dozvědět více, klikněte na odkaz.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*