dětské fotbalové dresy s vlastním jménem Demokratická republika Kongo

dětské fotbalové dresy s vlastním jménem Demokratická republika Kongo si zajistila postup do závěrečného kola své kvalifikace na mistrovství světa vítězstvím 2:0 nad Beninem v přímém střetu pro obě strany.

Benin byl na pole position ve skupině před posledním zápasem zápasu, vedl DRC Kongo o dva body.

Leopards potřebovali vyhrát, aby postoupili do dalšího kola, a to se jim povedlo, když se góly Dieumerciho Mbokaniho (10′) a Bena Malanga (75′) dostaly do výsledkové listiny.

Madagaskar 1-1 Tanzanie

Desetičlenný Madagaskar udržel Tanzanii remízou 1:1 v souboji mrtvých gum, přičemž jejich pozice již byly potvrzeny dříve.

Útočník Wydad Casablanca Simon Msuva dostal Tanzanii dopředu ve 25. minutě, ale Barea se v 74. minutě trefil zpět přes Hakima Djamela Abdallaha.

Hosté nechali v 83. minutě vyloučit Pascala Razakanantenaina, ale dokázali to udržet a získat bod.

Taifa Stars končí své tažení na třetím místě ve skupině s osmi body, zatímco Malgaši končí na posledním místě se čtyřmi body.

Mali 1:0 Uganda

Mali se kvalifikovalo do play-off výhrou 1:0 nad Ugandou v neděli večer.

Kalifa Coulibaly vsítil v 18. minutě, když si Les Aigles zajistili pátou výhru v šesti zápasech a skončili se ziskem 16 bodů – o neuvěřitelných sedm bodů před druhými Cranes.

Zimbabwe 1-1 Etiopie

Zimbabwe dokončilo svou kvalifikační kampaň na mistrovství světa bez vítězství, protože Etiopii držela remízu 1:1.

Skóre otevřel ve 39. minutě křídelník SuperSport United Kudakwashe Mahachi, ale pouhé čtyři minuty před koncem vyrovnal Abubeker Nasir Ahmed.

Etiopie skončila na třetím místě s pěti body a Warriors končí své neymar dres psg tristní dno kampaně s pouhými dvěma body.