dětské fotbalové dresy s vlastním jménem Dochází nám superlativů popsat

dětské fotbalové dresy s vlastním jménem Dochází nám superlativů popsat liverpoolské hvězdy trio Mohamed Salah, Roberto Firmino a Sadio Mane.They byly opět fenomenální při výhře 4-1 nad West Ham v sobotu, se všemi třemi dostat o utkání na Anfield .Emre Can otevřel skóre ve 29. minutě zásluhou Salaha, který zvýšil na 2:0 šest minut do druhé třetiny.

Firmino pak přidal třetí nezbedným zakončením, než se Michail Antonio postaral o útěchu pro hosty. A zbývalo 13 minut, Mane dokončil rutinní výhru Liverpoolu čistým zakončením z působivého kříže Andrewa Robertsona. Vítězství Liverpoolu je dojalo. až na druhé místo v tabulce, ačkoli Manchester United je může zítra přeskočit, pokud by doma porazil Chelsea. Ale i kdyby to udělali, muži Jurgena Kloppa vypadají na cestě k umístění mezi nejlepší čtyřkou v této sezóně, pokud budou pokračovat ve své zničující formě. In Salah , Firmino a Mane, Reds mají pravděpodobně nejlepší útočné trio v Premier League a nevykazují žádné známky zastavení.

Způsob, jakým hrají, je téměř telepatický a je jasně vidět, jak moc si hraní spolu v tuto chvíli užívají. To, co každý přináší do útoku, je jedinečné, ale zdálo by se, že Mane začíná krást oslavy svých spoluhráčů, soudě podle toho, co udělal proti West Hamu. Mane je známý tím, že kopíruje oslavy ostatních a pro svůj gól v 77. minutě se pokusil o Firminův slavný kung-fu kop. Jak byste očekávali, úplně selhal a fanouškům Liverpoolu to přišlo naprosto zábavné. Podívejte se na to ve videu níže. MANE ZKUŠE KICK KUNG-FU Pěkný pokus, Sadio. Výhra Liverpoolu nad West Hamem nebyla vysílána v televizi, ale Kopites, který zápas vysílal, se bouřil na mbappe dres Mane ve snaze zkopírovat akrobatické Firmino.