dětské fotbalové dresy s vlastním jménem že jeho strana nedokázala získat tři body

Obránce Bordeaux Henrique je zklamaný,dětské fotbalové dresy s vlastním jménem že jeho strana nedokázala získat tři body proti AC Ajaccio poté, co se ujal vedení dvakrát.

Brazilec posunul svou stranu dopředu o devět minut do druhé poloviny s cílem z rohu, ale Ricardo Faty se vyrovnal o 10 minut později.

Yoan Gouffran v 12. minutě posílá domácí zpoza, když zamířil k Tremoulinasovu kříži do pravého dolního rohu.

Henrique řekl: „Zápas byl obtížný, mohli jsme využít dvakrát, ale nedokázali jsme si udržet výsledek.

„V lize jsme neporaženi, ale kvůli vázanosti se nehýbáme v pořadí.“

„Jsem spokojený s mým cílem, ale smutný s výsledkem.“

Dnes byl Bordeaux čtvrtým po sobě jdoucím losováním Ligue 1, poté,fotbalové dresy klubů co ve čtvrtek zvítězil nad Brugge v Evropské lize o 4-0.

V současné době sedí na šestém místě s 10 body ze šesti her, pět za vůdci Olympique Marseille. Jejich další zápas je proti Lyonu za sedm dní.

„Nyní se musíme zotavit, abychom dosáhli pozitivního výsledku s Lyonem, kteří jsou zpět na první pozici, protože nemůžeme nechat vůdce dostat pryč,“ dodal bývalý hráč Flamengo.