detske fotbalove dresy V neděli zvítězil Juventus proti AC Milán

detske fotbalove dresy V neděli zvítězil Juventus proti AC Milán 2: 0, Cristiano Ronaldo zasáhl na obou koncích hřiště. Portugalský útočník vstřelil svůj devátý gól v sezoně, aby zajistil všechny tři body pro Starou dámu poté, co jim Mario Mandzukic dal Předčasný náskok. Pravděpodobně největší vliv Ronalda na hru přišel, když AC Milán vyhrál trestné minuty před poločasem.

Tridsaťtřicetiletý mladík byl viděn šeptat do ucha brankáře Juve Wojciecha Szczesného těsně předtím, než penaltu vzal Gonzalo Higuain. Ronaldo strávil s Higuainem v Realu Madrid, a tak se rozhodl ‚brankáři poradit. Szczesny později prozradil:

Ronaldo mi řekl, abych šel brzy, protože Pipita [Higuain] inklinuje k silným penaltám, ale pak jsem to už věděl. “Polský brankář to udělal přesně a podařilo se mu Higuainovo úsilí naklonit na post. Szczesnyho Instagram postSzczesny nyní vzal na Instagram ukázat Ronaldovi, že je připraven splatit tuto odměnu. Bývalý brankář Arsenalu zveřejnil jeho klip s vynikajícím volným kopem v tréninku Polska a prohlásil, že rád předá Ronaldovi několik tipů.

Děkujeme @cristiano za vaši pomoc s penaltou vs Milán. Rád se oplatím laskavosti několika radami ohledně volných kopů ???, “napsal Szczesny. Szczesny možná naráží na neuspokojivé Ronaldovy volné kopy od svého příchodu do Juventusu. Odpovědnosti převzal pětinásobný vítěz Ballon d’Or od Miralem Pjanic a Paulo Dybala, ale bez úspěchu. Šéf Juventusu Max Allegri již musel provést změnu a trval na tom, že Ronaldo bude dělat volný kop pouze z dálky.

Odkud jsou dálkové kopy z dálky, Ronaldo je může nakopnout, ale rozhodli jsme se, že Dybala a Pjanic vezmou připravené kousky v blízkosti této oblasti, “řekl nedávno Allegri. Ronaldo by si mohl pomoct od všech lidí, od Szczesnyho. Bývalý Real Madridská hvězda má v poslední době zničující formu a ve všech dres paul pogba soutěžích skórovala devětkrát v 12 vystoupeních.