dětské fotbalové oblečení Anglie udělala v neděli odpoledne

dětské fotbalové oblečení Anglie udělala v neděli odpoledne ve druhém skupinovém zápase mistrovství světa lehkou práci v Panamě. Strana Garetha Southgate zaznamenala v Nižním Novgorodu komplexní demolici svých středoamerických protivníků 6: 1, čímž si upevnila své místo ve vyřazovacích fázích. John Stones a Harry Kane v úvodní 45 minutě vsadil rovnátko, zatímco Jesse Lingard také skóroval, když Anglie šla do poločasové přestávky 5-0 nahoru.

Kane poté vstřelil svůj třetí odpolední gól těsně po hodinové hranici a nyní vede závod o Zlatou kopačku Světového poháru. Útočník Tottenhamu, který minulý týden vstřelil oba anglické góly proti Tunisku, má nyní na tomto turnaji více gólů než Romelu Lukaku a Cristiano Ronaldo, kteří vsítili ze svých prvních dvou zápasů čtyři góly. Kane mohl zabalit Golden Boot, kdyby mu Southgate umožnil dokončit zápas; krátce poté, co shrnul svůj hattrick, byl vyřazen, aby ho udržel v čerstvém stavu pro nadcházející zápasy týmu. Rozzářený středový útočník připustil, že jeho část byla po zápase zklamaná, i když zcela pochopil a respektoval jeho Rozhodnutí manažera. Co udělali hráči Panamy, když Anglie oslavovala gól, nyní se objevila stránka, která ukazuje, že hráči Panamy udělali po jedné z Kaneových penalt něco zábavného. Zatímco Kane a jeho spoluhráči oslavovali, hráči Panamy se vrhli zpět na poloviční čáru a pokusili se skóre z výkopu. Podívejte se na pozoruhodné záběry zde … Brankář Jordan Pickford, jediný hráč Anglie ve své vlastní polovině, stál ve své šestimístné krabici a vypadal poněkud zmateně. Hráč Panamy, který vedl brejk, pak nakonec dal míč Pickfordovi – i když mohl to být pokus o výstřel.

Proč se to hráči Panamy mohli pokusit Možná si dres ter stegen hráči Panamy mysleli, že „pravidlo“, které se nedávno rozšířilo po sociálních médiích o tom, že týmům je povoleno zahájit výkop, pokud byl každý hráč v poli mimo hřiště po oslavě gólu, byl ve skutečnosti pravda. Je to úplný nesmysl, samozřejmě. Rozhodčí může znovu zahájit zápas pouze tehdy, když je všech 11 hráčů, nebo méně, pokud byli hráči vyloučeni, uvnitř své vlastní poloviny hřiště.

Přesto nemůžete obviňovat hráče Panamy, že to udělali. Může Anglie vyhrát světový pohár? Vyjádřete svůj názor zanecháním komentáře níže.