dres lewandowski Tammy Abraham odhalil moudrá

dres lewandowski Tammy Abraham odhalil moudrá slova Franka Lamparda, která poskytla katalyzátor návratu Chelsea v zábavné remíze 3:3 na West Brom.

Blues byli nedbalí v obraně, když Baggies vedli 3:0 během 27 minut na hřišti The Hawthorns, kde Thiago Silva při svém debutu v Premier League utrpěl hrubé probuzení.

Hosté si ale mohli vydechnout po oživení ve druhém poločase, ve kterém skórovali Mason Mount a Callum Hudson-Odoi, než Abraham vsítil vyrovnání v přestávce.

Tipy redaktorů Messi může posunout pomalý start PSG za sebe s hlavní rolí proti Realu Madrid „Uvidí, kdo jsme!“ – Cancelo, Dias, Bernardo a Ederson se vracejí do Benfica-Sporting rivalita s Man City Změna pozice a rozhovory s Rangnickem – Jak Sancho našel svou formu na Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Stane se bývalý muž z Man City Wonderkid „novým Sanchem“ “ v Dortmundu?
A anglický forvard si pochvaloval, jaký dopad měl jeho manažer v poločase, když zvedl jeho stranu z podlahy.

Z 3:0 na 3:3! Jaká druhá polovina od kluků! #WBACHE pic.twitter.com/ziPXjiesQi