fotbalové dresy s vlastním jménem Premier League jde o víkendu na zadní místo FA Cupu

fotbalové dresy s vlastním jménem Premier League jde o víkendu na zadní místo FA Cupu, přičemž pět klubů v první šestce anglické nejvyšší soutěže hraje o postup do semifinále a od soboty do pondělí o výlet do Wembley.

Fotbal v televizi: Kompletní rozlosování Spojeného království

Stále však byly naplánovány čtyři ligové střety, přičemž se hrálo o důležité body, zejména ve spodní části tabulky, když se Hull City utkalo se Swansea City na stadionu KCOM, což nebylo nic menšího než zápas, který Tigers museli vyhrát.

Tipy redaktorů Messi může posunout pomalý start PSG za sebe s hlavní rolí proti Realu Madrid „Uvidí, kdo jsme!“ – Cancelo, Dias, Bernardo a Ederson se vracejí do Benfica-Sporting rivalita s Man City Změna pozice a rozhovory s Rangnickem – Jak Sancho našel svou formu na Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Stane se bývalý muž z Man City Wonderkid „novým Sanchem“ “ v Dortmundu?
Zde je návod, jak se akce vyvíjela…

Skóre týmuTeamBournemouth3-2West HamEverton3-0West BromHull City2-1Swansea CityLiverpool2-1Burnley
V sobotu nebylo o góly nouze, pětigólový thriller v Bournemouthu nabídl nejlepší zábavu ve třech příjemných zápasech.

Cherries vystříleli West Ham díky vítězi Joshe Kinga v 90. minutě, čímž také završil svůj hattrick. Je pozoruhodné, že King minul v prvním poločase penaltu – z níž se Hammers ujali vedení 1:0 okamžitým protiútokem na druhém konci – a Benik Afobe později viděl druhý zachráněný přímý kop.

Navzdory tomu, že Bournemouth dvakrát chyběl ze 12 yardů, stále měl ve své skříňce góly a na začátku druhého poločasu vedl 2:1 díky Kingově double. Zdálo se, že Andre Ayew vynesl mužům Slavena Bilice bod sedm minut před časem, ale King udeřil znovu právě ve chvíli, kdy byla zvýšena tabule čtvrtého rozhodčího, která ukázala přidaný čas.

Nejdůležitější výsledek dne však přišel v Hullu, kde působivý start Marca Silvy pokračoval neocenitelnou výhrou proti Swansea. Tým Paula Clementa, také oživený novým manažerem, měl šanci dostat se úplně mimo dosah Hullu, ale dvojka Oumara Niasse je vrátila na vzdálenost tří bodů.

Everton si mezitím upevnil sedmé místo tím, že v Goodison Parku polevil za West Bromem. Kevin Mirallas, Morgan Schneiderlin a Romelu Lukaku skórovali za domácí, kteří jsou nyní jen dva body za Manchesterem United, při výhře 3:0.

V neděli měl Liverpool brzy strach, když přišel Burnley dorovnat, Ashley Barnes dresy chelsea našel síť po pouhých sedmi minutách na Anfieldu. Góly ve formě Georginia Wijnalduma a Emreho Cana však zpečetily návrat a Reds nyní sedí na čtvrtém místě v Premier League s 55 body.