fotbalové oblečení levne Portland Timbers potřebovali odskočit od sobotní demoralizující

fotbalové oblečení levne Portland Timbers potřebovali odskočit od sobotní demoralizující prohry v podání Houston Dynamo a právě toho dosáhli, když ve středu večer zvítězili 3:2 proti Columbus Crew.

Posádka, která si stále nebyla jistá místem v play-off MLS, se dostala do brzkého vedení před Niko Hansenem za pouhých sedm minut.

Ale Portland, který prohrál s Dynamem 4:1, zareagoval dobře.

Tipy redaktorů Messi může posunout pomalý start PSG za sebe s hlavní rolí proti Realu Madrid „Uvidí, kdo jsme!“ – Cancelo, Dias, Bernardo a Ederson se vracejí do Benfica-Sporting rivalita s Man City Změna pozice a rozhovory s Rangnickem – Jak Sancho našel svou formu na Man Utd Jamie Bynoe-Gittens: Stane se bývalý muž z Man City Wonderkid ‚novým Sanchem “ v Dortmundu?
David Guzman vyrovnal domácí o 11 minut později silným nájezdem a poté zakončil, když Andy Polo dal před přestávkou Timbers dopředu.

Trochu štěstí pro Portland přidal třetí, když obránce Columbusu Lalas Abubakar zakončil do vlastní sítě.

Crew nezůstalo bez boje a Hansen vsítil svůj druhý zápas večera v přestávce, ale na hosty to nestačilo.

Pro Portland to vítězství posunulo klub na čtvrté místo v Západní konferenci a poskytlo klubu trochu prostoru na vydechnutí v boji o play-off.

Seattle Sounders přerušili vítěznou sérii Philadelphia Union, která skončila s 10 muži, ale navzdory nevýhodě dokázala vypracovat výhru 1:0 v přestávce.

Seattle vyhrál rekordních devět ligových zápasů v poklusu směrem do noci a prošel 12 utkáními bez porážky před pozdním ohromujícím hráčem Unionu Fabricem-Jeanem Picaultem.

Atlanta United také našla pozdního vítěze prostřednictvím Josefa Martineze, který dosáhl 30 gólů v jedné sezóně v thrilleru 4-3.

Nick Lima a Danny Hoesen dali Earthquakes dva góly vepředu, než Hector Villalba v poločase jeden stáhl za Atlantu.

Těsně před hodinou udeřil Valeri Qazaishvili, aby obnovil dvoubrankové vedení pro San Jose, ale Martinez udeřil z penalty a Miguel Almiron v 72. minutě zápas omezil na tři branky za kus a připravil tak napínavý závěr.

Martinez našel vítěze v páté minutě nastaveného času silnou hlavičkou, liverpool dres aby završil zábavný večer v MLS.