Fotbalový dres s vlastním jménem Atlético Mineiro stále vede Campeonato

Fotbalový dres s vlastním jménem Atlético Mineiro stále vede Campeonato Brasileiro i přes kreslení 2-2 s Ponte Preta doma.

Danilinho vystřelil Galo v 14. minutě před tím, než Cicinho dostal Ponte zpět na úroveň těsně před poločasem.

Čtyři minuty po tomto intervalu se Guilherme vklouzl do zadního postu, aby ukončil škrtící kříž Marcos Rochy, aby se dostal na 2-1 na Atlético, ale Cicinho si znovu našel cíl v 82.minutě, aby se zajistilo, že body budou sdíleny v Minas Gerais.

Rafinha našel cíl v 56. minutě, aby pomohl Coritibě vyhrát 1-0 domácí vítězství nad Internacional.

Marcelo Oliveira však stále zůstává v patnácté, zatímco Inter klesá o dvě místa na sedmou.

Bahia přišla zezadu porazit Santos 3-1 ve Vila Belmiro.

Bývalý Dynamo Kyiv vpřed Andre dal Peixe vedení v 14. minutě, ale Bahia se vrátila na úroveň podmínek na hodinové značce přes blízké cíle.

Neto pak udělal to 2-1 pro návštěvníky v 64. minutě, než Gabriel dal hru do postele v polovině druhé poloviny.

Figueirense zůstane na samém dně Fotbalové Dresy Manchester United levně stolu poté, co v Náutico nechal sklouznout do dvou branek.

Strana Santa Caterina, která v této sezoně vyhrála jen tři zápasy, se díky cílům z týmu Caio a Aloisio dostala po devatenácti minutách hry o 2-0.

Elicarlosovu ortézu ve druhé polovině však navázala 75. minutová vítězka Souzy, která potěšila náutického věřícího.

Portuguesa se vyšplhal až na třinácté místo v Brasileirão poté, co se plavil na 3-0 proti svým soupeřům Palmeiras proti jejich městu.

Cíle Lusy přišly od Bruna Mineira, který skóroval v první i druhé polovině a Moises, který hru odložil na šest minut.

Cruzeiro se posunul na šesté místo v tabulce poté, co porazil bojovníky Atlético Goianiense 2-0 v Goianii.

Bývalý útočník Santos Borges dal Raposa vedení v 26. minutě, než Wellington Paulista zabalil body z trestného bodu v polovině druhé poloviny.

Druhý Fluminense zůstal na patách lídra Atlético Mineiro horký, navzdory tomu, že v Riu de Janeiru se s Corinthiansem loučil 1-1.

Emerson Sheik se vrátil, aby ve svém 36. minutě vystřelil svého bývalého klubu tím, že vystřelil Corinthians v čele, ale 33letý gól dopředu byl zrušen útočníkem Freda, který v osmnácti minutách vstřelil ekvalizér.

Výsledkem je, že společnost Fluminense nyní vede jediný bod Atlético Mineiro.

Grêmio zůstává na třetím místě po porážce čtvrtého umístění Vasca 2-0 v Porto Alegre.

fotbalove dresy vyprodej Bývalý Wigan Athletic úvěr Marcelo Moreno otevřel skóre v 41minutě, předtím, než Kleber našel zadní stranu sítě z vnější strany krabice těsně před hodinovou značkou v Olimpico.