fotbalový dres s vlastním jménem Chelsea a Liverpool odehrály

fotbalový dres s vlastním jménem Chelsea a Liverpool odehrály v sobotu odpoledne dosavadní zápas sezóny na Stamford Bridge. Dva z nejtěžších útočníků v zemi se drželi 90 minut, přičemž Liverpool na konci chytil remízu 1: 1. Daniel Sturridge dvě minuty před časem vstřelil pobuřující gól a zrušil skvěle zabraný úvodní úder Edena Hazarda.

Obě strany měly poté šanci vyhrát, ale remíza byla spravedlivým odrazem hry. Chelsea i Liverpool zůstávají neporaženi, ale po vítězství 2: 0 nad Brightonem jsou nyní v tabulce za šampionem Manchesterem City. je nepravděpodobné, že by City v této formě dorazilo k titulu jako v minulé sezóně s Chelsea a Liverpoolem. A šéf Blues Maurizio Sarri hru perfektně shrnul ve svém pozápasovém rozhovoru, čímž si vysloužil chválu fanoušků Liverpoolu. řekl: „Na konci s Jürgenem Kloppem jsem se usmál, protože jsem si to užil. Zápas to byl krásný.„ Jsem šťastný z výkonu a jsem zklamaný, že dali v posledních chvílích gól, ale remíza byla zasloužený výsledek. “

Skutečná show třídy od bývalého muže z Neapole. Reakce fanoušků Liverpoolu na komentáře je stejně pozitivní, jak přicházejí – nemohou uvěřit, že skutečně milují šéfa Chelsea. LIVERPOOL FANS REACTS Sarri je populární muž na Merseyside Zdá se, že je to úspěch pro manažera Chelsea. Zdá se, že on i Klopp sdílejí stejnou vizi toho, jak by se měl hrát fotbal, a Němec vysvětlil, jaká byla šatna po zápase.

Když přišel do šatny, celá šatna tancovala, „řekl.