Hostitelé Chile Dětské fotbalové dresy komplet jsou na pokraji

Hostitelé Chile Dětské fotbalové dresy komplet jsou na pokraji kvalifikace na knock-out fáze, přestože se konají 3-3 Mexikem, v Santiagu.

Strana JorgeSampaoliho se snažila dostat se do otevřeného a zábavného setkání, ale zůstala na špici skupiny A s Bolívií na čtyřech místech.

Nejdříve se v 21. minutě ujalo vedení Mexika, když jednou předběhl Manchester City Vicente Matías Vuoso. Tato výhoda byla zničena jen o 60 vteřin později dobře umístěnou hlavičkou Artura Vidala, ale stejně působivý pokus od Raúla Jiméneze brzy obnovil vedení Mexika.

Chile by odpovědělo znovu před poločasem, přičemž Eduardo Vargas přijel neoznačený, aby dal do třetího záhlaví prvního poločasu a rovného řízení na 2-2.

Po přestávce, Chile začalo silnější, s Palmeiras je záložník Jorge Valdivia stávat se zvýšeně vlivný. La Roja nakonec změnil svůj náskok na gól, Vidal proměnil z pokutového kopu poté, co ho fauloval Gerardo Flores.

Navzdory tomu, že poprvé v noci vedl, nemohl Chile pokračovat a Vuoso znovu vstřelil, aby zajistil, že skončí 3-3.

V dřívější hře ve Fotbalové Dresy PSG levně skupině A hrály Bolívie a Ekvádor stejně napínavou soutěž.

Řetězec jednotlivých chyb dovolil první Ronald Raldes, pak Martin Smedberg-Dalence a bývalý Grêmio loanee Marcelo Moreno (z pokutového kopu), aby dal Bolívii nepravděpodobný náskok 3-0.

Ekvádor, navzdory převážně kontrolním řízením, byl nemilosrdně vyplacen a také viděl, že Enner Valencia postrádá svůj opakovaný bodový kop.

Po tomto intervalu se Gustavo Quinteros rozešel a podařilo se mu dostat se zpět na 3-2 s góly z výše zmíněné Valencie a záložníka Millera Bolañose, ale navzdory tomu, že Christian Noboa zasáhl břevno, nemohli dokončit comeback, opouštět Bolívii na pokraji kvalifikaci.