levné fotbalové dresy Cristiano Ronaldo nemohl před čtrnácti dny označit

levné fotbalové dresy Cristiano Ronaldo nemohl před čtrnácti dny označit svůj návrat na Old Trafford gólem, když Juventus porazil Manchester United 1: 0. Ale když United podnikli cestu do Turína, Ronaldo už podruhé nezůstal zticha. těsná první polovina, stačil jeden okamžik magie od portugalské superstar k otevření mrtvého bodu.

Leonardo Bonucci zahrál překrásnou loftovou kouli, na kterou mohl Ronaldo narazit. Jakýkoli jiný hráč by se pokusil o dotek, než by čelil Davidovi de Gea. Ronaldo však není žádný jiný hráč. s míčem přes rameno. Výsledek?

Nezastavitelné zakončení do rohu, než mohl De Gea vůbec zareagovat. A. Cíl: Podívejte se: Zatímco všichni na stadionu Juventus – při sledování doma – nevěřili tomu, čeho byli právě svědky, jedna osoba se nezdála příliš ohromená. Cristiano Jr. byl přítomný a kamera byla zachycena jeho okamžitá reakce. A zatímco se všichni kolem něj zbláznili, jediné, co mohl udělat, bylo vyvolat malý úsměv, jako by chtěl říct

Dělá to po celou dobu doma na zahradě. “Tuto reakci si všimla spousta fotbalových fanoušků – a těšila se: Nebylo to však pro Ronalda a Juventus. United neuvěřitelně otočil hru na ter stegen dres hlavu v Posledních pár minut. Juan Mata v 86. minutě zakrútil nádherným přímým kopem do horního rohu, aby vyrovnal. Poté v 90. minutě volný kop způsobil zmatek a Alex Sandro si připsal vlastní branku.