levné fotbalové dresy Manchester City v pátek večer postoupil do dalšího

levné fotbalové dresy Manchester City v pátek večer postoupil do dalšího kola FA Cupu výpraskem 4:1 proti Swindonu Town z druhé ligy.

Manažer Citizens Pep Guardiola ponechal v základní sestavě několik stálic, ale starty přenechal brankáři Zacku Steffenovi a mladému útočníkovi Cole Palmerovi.

Palmer se snažil co nejlépe využít své příležitosti, když si 19letý hráč vydobyl prostor, než si vybral Bernarda Silvu, který se z bezprostřední blízkosti nemýlil a poslal hosty do vedení ve 14. minutě.

Vedení bylo zdvojnásobeno ve 28. minutě, když se nezdařený odchyt Lewise Warda dostal k nohám Gabriela Jesuse, který zahrál úhlednou jedničku s Kevinem de Bruynem, než se trefil do vzdálenějšího rohu.

Zatímco Swindon se snažil vybojovat nějaké otvory v City boxu, hosté těsně před přestávkou vstřelili třetí gól, když Joao Cancelo rozpoutal silný úder z dálky, který proletěl těsně vedle kolmice.

Třetí gól padl těsně před hodinovou značkou, když İlkay Gündoğan rozehrál přímý přímý kop, který proletěl kolem studny a spadl z kolmice.

City nařídilo penaltu v 62. minutě, když byl Jesus sražen k zemi pod výzvou Jordana Lydena v šestnáctce. Brazilec převzal odpovědnost, ale viděl, že jeho přímý kop zachránil Ward.

Swindon dokázal ještě v 12. minutě vytáhnout branku zpět, když Harry McKirdy proklouzl za obranu City a poslal nízkým tempem do vzdálenějšího rohu.

City však po několika minutách obnovilo své vedení, když Palmer dres liverpool fc našel horní roh nádherným zakončením z těsného úhlu, když dres Premier League postoupil do dalšího kola.