United nebude Dětské Dresy Fotbalové s Evropskou

David De Gea trvá na tom, že United nebude Dětské Dresy Fotbalové s Evropskou ligou zacházet jako s občanem druhé třídy a chce oslavit 18. května v Basileji.

Finále na St Jacob-Park oživí vzpomínky na brankáře Reds na jeho trofejní úspěch v Evropské Lize s Atletico Madrid v roce 2010.

Španělé, s přední linií bývalého sjednoceného útočníka Diego Forlana a současného City Hitmana Sergia Aguera, porazili Fulhama 2-1 po prodloužení v Hamburku.

United je porážka proti Wolfsburgu byla zklamáním, dres cristiano ronaldo juventus ale De Gea má šťastnější vzpomínky na Evropskou ligu
„Je to zábavná soutěž, ve které hraji. Mám velké vzpomínky, když jsem vyhrál ve finále.“ Ale tohle je Manchester United a když jsme byli vyřazeni z Ligy mistrů, nyní jsme v další soutěži a pokusíme se ji vyhrát stejným způsobem, “říká De Gea.

„Je to dlouhá soutěž a trochu odlišná od toho, na co jsme zvyklí hrát, se hrami ve čtvrtek místo úterý nebo ve středu, a to může trochu změnit váš režim.“