Barcelona s Sergi Roberto carnicer smlouva termín je do roku 2022 rok

Barcelona s Sergi Roberto carnicer smlouva termín je do roku 2022 rok

Poté, co Barcelona oznámila obnovení smlouvy s obráncem Gerard Pique, oficiální představitelé klubu opět oznámili obnovení smlouvy s jiným obráncem. V poslední době La Liga Giants Barcelona oznámila, že tým má smlouvu Sergi Roberto Carnicer, obě strany obnoví smlouvu do roku 2022 a nová náhrada škody Sergiho Roberta Carnicera dosáhne 500 milionů EUR. Sergi Roberto Carnicer dokončil debut v Barceloně v listopadu 2010, kdy Barcelona porazil svého soupeře v utkání fotbalového poháru krále s hodnocením 5: 1. V roce 2013 se tehdy manažer Barcelony Luis Enrique zavolal do prvního týmu v Barceloně, Sergi Roberto Carnicer se stal oficiálním členem prvního týmu v Barceloně. Na scéně Fotbalové dresy pro děti fanoušci fandují pro tým.

Dosud Sergi Roberto Carnicer hrál jménem prvního týmu Barcelona 178 vystoupení a dosáhl 7 gólů. V této sezoně hrál 25 jmén v Barceloně a stal se jedním z nejvíce hráčů Barcelony ve hře. Sergi Roberto Carnicer vyhrál 18 titulů v Barceloně, včetně 4 šampionů La Ligy, 2 šampiónů mistrů šampionů, šampionů 4 šampionů King Cupu, 4 šampionů Supercopa de España, 2 šampionů Super Cupu UEFA a 2 šampionátů mistrovství světa ve fotbale FIFA . V nové sezoně fanoušci Dětský fotbalový dres Barcelona doufají, že tým může mít dobrý výsledek.

Sergi Roberto Carnicer pomohl týmu vstřelit 6. gól v první etapě šampionů League 1/8 knockout kolo z loňské sezóny, během Barcelony 6: 1 zvrat soupeřovy hry Barcelona ztratil 4 góly, a on pomohl Barcelona úspěšně dokončit útok, který byl ponechán fanouškům Barcelony nejlepší paměti. Chcete dostat více zajímavých fotbalových zpráv, můžete věnovat pozornost našim webovým stránkám. Tam jsou Dětské fotbalové dresy s potiskem online nakupování služeb pro fanoušky poskytovat pohodlí. Chcete-li se dozvědět více, klikněte na odkaz.

Buďte první kdo přidá komentář

Napište komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna.


*